مراقبت هاي بعد از كاشت مو،پوسته سر بعد از كاشتن مو،پوسته پوسته شدن بعد از كاشت مراقبت هاي بعد از كاشت مو،پوسته سر بعد از كاشتن مو،پوسته پوسته شدن بعد از كاشت

كلينيك ترميم مو

پوسته شدن سر بعد از كاشت مو

پوسته شدن سر بعد از كاشت مو به دليل خشكي سر و از دست دادن چربي ها به وجود مي آيد همچنين محلول هايي كه براي بعد از كاشت مو استفاده مي شود مي تواند سبب پوسته شدن سر شود.اصولا كاشت مو عوارض خطرناكي نداشته و بدون نگراني مي توان به كاشت مو پرداخت ولي بعضي عوارض هستند كه بعد از كاشت مو به وجود مي آيند و بعد از مدتي از بين مي روند يكي از اين عوارض پوسته شدن سر بعد از كاشت مو مي باشد .

بعضي از افراد ، بعد از گذشت چند مدت از كاشت مو ، در محلي كه موي خود را برداشت كردند يا در سطح سر خود كه مو را پيوند كرده بودند احساس خشكي و پوسته شدن سر را دارند.

 

درمان پوسته شدن سر بعد از كاشت مو


پوسته شدن سر بعد از كاشت مو به صورت موقتي بوده و پس از مدت كوتاهي از بين مي رود كه بيمار ميتواند با استفاده از شامپو و يا محلول هايي كه مخصوص پوسته سر ميباشد به متخصص مراجعه كرده و آنها را از بين ببرد. اصولا پزشك براي رفع التهاب پوست سر داروهايي تجويز مي نمايد كه ضد التهاب بوده و با استفاده از آن التهاب، ورم، سوزش و پوسته شدن سر بعد از كاشت مو را كاهش مي دهد.

درمان پوسته شدن سر با داروهاي گياهي


براي رفع پوسته شدن سر بعد از كاشت مو با استفاده از داروهاي گياهي بايد حداقل چند ماه صبر كنيد مصرف داروهاي گياهي بايد زير نظر پزشك مورد نظر باشد استفاده از جوش شيرين و حمام آفتاب و آب ليمو و ... باعث ميشود كه پوست سر شما به راحتي و با گذر زمان رفع شود.

جوش شيرين : ابتدا يك قاشق جوش شيرين را روي پوست سر خود ريخته و به آرامي ماساژ بدهيد تا آن به خورد پوستتان برود و پس از كمي صبر پوست سرتان پاكسازي ميشود و پوسته هاي موجود در سرتان از بين مي رود .

حمام آفتاب : پوسته هاي سر در جاهايي كه نور خورشيد كمتر مي تابد بيشتر رشد مي كند شما با يك ساعت حمام آفتاب ميتوانيد پوسته هاي سرتان را از بين ببريد ، نور خورشيد باعث پاكسازي پوست سرتان مي شود .

آب ليمو : اين روش مي تواند باعث از بين بردن كامل پوسته ها شود دراين روش شما مي توانيد يك قاشق غذا خوري از آب ليمو و يا ليمو تازه را با يك فنجان آب سرد مخلوط كرده و در كف سرتان ماساژ دهيد اين مراحل را ميتوانيد هر روز تا از بين بردن كامل پوسته ها استفاده نماييد .

منبع : كلينيك كاشت ابرو طب هير


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1398/5/28 ساعت: 05 توسط:tebhair37 :

:: مطالب مشابه