كلينيك ترميم مو كلينيك ترميم مو .

كلينيك ترميم مو

كلينيك پيوند مو

روش كاشت موي تركيبي همانطور كه از اسم اين روش مشخص است از دو روش FUT و FIT كمك گرفته مي شود و ناحيه بدون موي سر كه دچار ريزش مو شده است را پوشش مي دهد.
يكي از مزيت هاي فوق العاده اين روش برداشت 5000 گرافت مو و كاشت آن در ناحيه مورد نياز طي يك جلسه مي باشد
روش كاشت موي تركيبي براي افرادي كه حجم طاسي آن ها بسيار بالاست يعني به دليل ميزان ريزش موي فراوان نميتوانند با يك جلسه كاشت ناحيه اي كه مد نظر شماست را انجام دهند اصولا از اين روش براي كاشت مو استفاده مي كنند.

 

مراحل كاشت مو به روش تركيبي

در كاشت مو به روش تركيبي ابتدا حجم بالايي از گرافت هاي مو توسط روش برداشت نواري يا FUT انتقال داده مي شود و سپس بوسيله روش FIT به تراكم موها افزوده مي شود.

بعد از اتمام كاشت به روش FUT متقاضي كاشت مو به روش تركيبي آماده افزايش تراكم توسط برداشت فوليكولي يا روش FIT مي شود.

معايب كاشت مو به روش تركيبي

معايب كاشت مو به روش تركيبي دقيقا همان معايب كاشت موي FUT مي باشد. چراكه بيشتر موي برداشت شده توسط اين روش به روش FUT انجام مي شود. بزرگترين عيب كاشت مو به روش تركيبي جاي اسكار و تشكيل خط زخم ناشي از روش FUT باشد. البته با كاشت تعدادي تار مو روي جاي زخم، مي‌توان اين مشكل را هم حل كرد.


روش تركيبى در افرادى بكار مى رود كه در يك جلسه مقدار زيادى مو نياز دارند .

در روش تركيبى موها به صورت انتخابى كاشته مى شوند يعنى موهاى با كيفيت خوب ( fut ) در قسمت مهمتر سر يعنى جلوى سر و موهاى با كيفيت پايين تر در قسمت بالا و پشت سر ( فرق سر ) كاشته مى شوند .

روش تركيبى معمولا در دو مرحله انجام ميشود در مرحله اولfut و در مرحله دوم fit

در روش تركيبى به دليل اينكه قسمتى از برداشت مو با تكنيك fit انجام مى شود ناحيه مورد نياز بايد تراشيده شود

 

مو نقش مهمي را در زيبايي افراد دارد كاشت موي غير طبيعي براي خانم ها روشي است كه در حال حاضر در بسياري از مراكز زيبايي انجام ميشود و در برخي از موارد بهترين روش ممكن خواهد بود اما قبل از اينكه به استفاده از روش هاي پيوند موي مصنوعي فكر كنيد بايد به خوبي با آن آشنا شويد چون برخي از انواع آن بسيار خطرناك ميباشد و مشكلات زيادي به وجود مي آورد.

عوارض كاشت موي غير طبيعي

كاشت موي غير طبيعي براي خانم ها انواع مختلفي دارد،كه برخي از انواع آنها باعث به وجود آمدن عوارض خطرناك مانند عفونت شديد و .. براي بيماران ميشوند به همين دليل افرادي كه قصد دارند از اين روش ها استفاده كنند بايد به مراكز معتبر مراجعه نمايند،ماندگاري كاشت موي غير طبيعي براي خانم ها كمتر از كاشت مو طبيعي است كه بايد به آن توجه داشته باشيد.

كاشت موي غير طبيعي

 

علت ايجاد موخوره ميتواند عوامل مختلفي باشد كه اصلي ترين آن ميتواند خشكي و يا جنس آن باشد كه معمولا در انتهاي مو ايجاد ميشود استفاده از انواع رنگ مو ها و اكسيدان ها، استفاده از شامپوي نامناسب براي موها، سشوار و اتو كشيدن موها، حتي شانه كردن زياد مو با برس هاي سفت مي تواند دلايلي باشد كه به موهاي شما آسيب ميزند.


درمان موخوره موي سر

موخوره درمان ندارد يعني وقتي موهاي شما دچار موخوره شد راه موثري براي از بين رفتن آن وجود ندارد،در جايي كه موهايتان را تا جايي كه موخوره دارد كوتاه كنيد و سپس به انواع تقويت كننده ها براي پيشگيري از موخوره بپردازيد.
براي اينكه از موهايتان محافظت كنيد خيلي بهتر است كه هر 6 هفته يا هر دو ماه يك بار موهايتان را يكي دو سانت كوتاه كنيد. مشكل اين روش اين است كه جلوي رشد سريع موهايتان را ميگيرد و امكان ندارد موها سريع بلند شوند. حداقل هر 6 ماه يكبار انتهاي موهايتان را حدود 2-3 سانت كوتاه كنيد تا از ايجاد موخوره جلوگيري شود.

موخوره

نكاتي كه بايد براي پيشگيري و درمان موخوره رعايت كرد

  • براي شستن موهايتان از آب داغ استفاده نكنيد و تا جايي كه امكان دارد آب ولرم استفاده كنيد.
  • بلافاصله بعد از حمام سشوآر نكشيد. بهتر است كه صبر كنيد تا موهايتان با دماي محيط و آرام آرام خشك بشه و بعد براي حالت دادن سشوار را با دماي ملايم استفاده كنيد. به هيچ وجه از درجه داغ سشوار استفاده نكنيد.
  • از اتوي مو و لوازمي كه حرارت بالايي را به موها ميدهد براي حالت دادن استفاده نكنيد.
  • قبل از اينكه سشوار كنيد موهايتان را خيلي كم با روغن زيتون چرب كنيد.
  • زماني كه مو هنوز خيس است سعي نكنيد كه به زور برس و شانه گره ها رو از هم باز كنيد چون باعث كشيدگي بيش از حد موها و ضعيف شدن بافتشون ميشود،كه در نهايت باعث ايجاد موخوره ميشه.

 

منبع : كلينيك كاشت ابرو طب هير


برچسب: كلينيك كاشت ابرو، كاشت موي طبيعي، كاشت مو، هزينه كاشت ابرو، كاشت مژه، روش هاي كاشت مژه، كاشت ابرو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۳:۰۰ توسط:mahya shirazi موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :