كلينيك ترميم مو كلينيك ترميم مو .

كلينيك ترميم مو

كلينيك زيبايي

شرايط كاشت ابرو

كاشت ابرو در حال حاضر جزء تنها روشي به شمار ميرود كه با استفاده از آن ميتوان به صورت دائمي تراكم ابرو ها را افزايش داد و به نتايج قابل قبولي دست يافت. افرادي كه از كاشت ابرو استفاده ميكنند حتي ميتوانند شاهد رفع كچلي كامل ابروهاي خود باشند. براي استفاده از روش هاي كاشت ابرو شرايط مختلفي وجود دارد كه از ميان آن ميتوان به  سن كاشت ابرو و بانك موي مناسب اشاره كرد.

افرادي كه قصد دارند از كاشت ابرو استفاده كنند بايد اين موضوع را بدانند كه اين روش در صورتي مناسب خواهد بود كه دچار ريزش ابروي دائمي شده باشند. مثلا افرادي كه به علت جراحات مختلف، مشكلات ژنتيكي و اصلاح نامناسب ابرو دچار ريزش دائمي ابرو شده اند ميتوانند به راحتي به استفاده از روش هاي كاشت ابرو بپردازند و در مدت زماني كوتاه كه عمدتا در حدود 3 ماه است شاهد رشد ابروها باشند.

زيبايي ابرو

بهترين  سن كاشت مو

ريزش مو در حال حاضر حتي در سنين زير 20 سال هم مشاهده ميشود و همين باعث شده است تا بسياري از افراد به فكر استفاده از روش هاي كاشت مو باشند اما بايد بدانيد كه  سن كاشت مو اهميت زيادي در نتايج آن خواهد داشت و نبايد به آن بي توجه بود. اين موضوع تا حدي اهميت دارد كه متخصصان از انجام كاشت مو در سنين نامناسب خودداري خواهند كرد.

بهترين  سن كاشت مو 23 تا 45 سال در نظر گرفته شده است كه با توجه به شرايط افراد ميتوان در خارج از اين محدوده ي سني نيز به كاشت مو پرداخت. بهتر است بدانيد خانم ها ميتوانند در سنين قبل از 23 سالگي هم به كاشت مو بپردازند و در اين زمينه دچار محدوديت خاصي نخواهند بود

كاشت موي غير طبيعي براي خانم ها

 

روش كاشت مژه

در نگاه اول جراحي كاشت مژه بسيار آسان به نظر مي رسد در كاشت مژه پزشك يك مو از سر او را بر مي دارد و به پلك چشم او پيوند مي زند اما فرآيند كاشت مژه طبيعي به اين راحتي ها نيست و جراح بايد حدود 50 مو براي هر چشم از فوليكول هاي مو پوست سربا برش هاي كوچكي برداشت كند وسپس با ايجاد برش در پلك بالا و پايين در نواحي مخصوصي از پلك اين موها را پيوند بزند. سپس متخصص زيبايي با زدن بخيه موهاي پيوندي را محكم مي كند.

پزشك متخصص كاشت مژه را كمتر از دو ساعت و با بيهوشي موضعي بيمار انجام مي دهد. جراح در اين فرآيند مي تواند حدود 24 تا 40 مژه بكارد . در كاشت مژه طبيعي فرد بيمار احساس درد، كبودي و ورم دارد اما اين علائم پس از يك هفته با مصرف داروهاي ضد درد و استراحت بهبود مي يابد. مژه هاي كاشته شده رشد طبيعي دارند و بايد بعد از گذشت 6 تا 12 ماه كوتاه شوند تا اندازه شان متناسب باشد.

 

درمان رشد مژه

منبع : كلينيك كاشت ابرو طب هير


برچسب: كلينيك كاشت ابرو، كاشت موي طبيعي، كاشت مو، هزينه كاشت ابرو، كاشت مژه، روش هاي كاشت مژه، كاشت ابرو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۱:۰۸ توسط:mahya shirazi موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :