كلينيك ترميم مو كلينيك ترميم مو .

كلينيك ترميم مو

ترميم مو طبيعي

روش هاي كاشت ابروي زنان

كاشت ابروي زنان نتايج فوق العاده اي را به دنبال خواهد داشت به همين دليل در حال حاضر بسياري از افراد تصميم ميگيرند به جاي استفاده از روش هاي موقت به استفاده از روش هاي پيوند ابرو بپردازند. بهتر است بدانيد در حال حاضر روش هاي كاشت ابرو به شدت گسترش پيدا كرده اند و همين باعث شده است تا افرادي كه از اين روش ها استفاده ميكنند در اكثر موارد شاهد عوارض خطرناكي نباشند.

روش sut در حال حاضر يكي از جديدترين روش هاي كاشت ابرو ميباشد كه ميتوان با استفاده از آن به ابروهايي پرپشت تر دست پيدا كرد. استفاده از اين روش باعث ميشود تا احتمال عوارض مختلف به شدت كاهش پيدا كند چون در روش sut از تيغ جراحي استفاده نخواهد شد. از ميان روش هاي ديگر كاشت ابروي زنان ميتوان به fut  و fue اشاره كرد كه در حال حاضر كاربرد خاص خود را دارند.

 

كاشت ابرو

روش هاي كاشت مژه در زنان

كاشت مژه در زنان در حال حاضر نتايج قابل توجهي به دنبال دارد و بسياري از افراد ميتوانند بدون نگراني از عوارض روش هاي قديمي شاهد آن باشند. بهتر است بدانيد در حال حاضر روش fit جزء بهترين روش ها براي كاشت مژه به شمار ميرود چون در اين روش فوليكول ها به صورت دستي استخراج ميشوند و متخصصان با استفاده از پانچ ميتوانند به راحتي برداشت گرافت ها را انجام دهند.

با روش fit نميتوان تعداد زيادي از فوليكول ها را در يك جلسه استخراج كرد به همين دليل اين روش براي كاشت مو چندان مناسب نخواهد بود اما در عوض ميتوان با روش fit به راحتي كاشت مژه در زنان را انجام داد چون براي كاشت مژه نهايتا به 100 الي 200 تار مو نياز خواهد بود و اين باعث ميشود روش fit براي اينكار روشي مناسب به شمار آيد.

كاشت مزه

روش هاي كاشت مو در زنان

براي كاشت مو در زنان ميتوان از روش هاي جديد مانند sut , fue استفاده كرد. استفاده از روش هاي جديد و بدون جراحي باعث ميشود تا فرد بتواند از نتايجي كه به دست خواهد آمد رضايت بيشتري داشته باشد. بهتر است بدانيد استفاده از اين روش ها باعث كاهش عوارض احتمالي خواهد شد و فرد ميتواند در مدت زماني بسيار كوتاه تر شاهد پايان دوران نقاهت باشد.

كاشت مو در زنان امروزه بيشتر با دستگاه هاي اتوماتيك انجام ميشود. با استفاده از دستگاه هاي اتوماتيك ميتوان خط رويش طبيعي تري را نيز طراحي نمود به همين دليل موهايي كه با اين دستگاه ها كاشته ميشود به مراتب طبيعي تر خواهد بود اما بايد بدانيد كه براي پيوند بانك موي ضعيف هنوز هم متخصصان مجبور خواهند بود از روش هاي قديمي مانند fut كه روش جراحي است، استفاده كنند.

 

كاشت مو

 

منبع : كلينيك كاشت ابرو طب هير


برچسب: كلينيك كاشت ابرو، كاشت موي طبيعي، كاشت مو، هزينه كاشت ابرو، كاشت مژه، روش هاي كاشت مژه، كاشت ابرو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۸:۲۱ توسط:mahya shirazi موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :